Artom Bis nowym autoryzowanym partnerem OPPO w Bydgoszczy

Artom Bis nowym autoryzowanym partnerem OPPO w Bydgoszczy

Artom Bis nowym autoryzowanym partnerem OPPO w Bydgoszczy 150 150 OPPOdigital.pl

Informujemy o nawiązaniu współpracy z nowym autoryzowanym partnerem OPPO na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, firmą Artom Bis z Bydgoszczy.

Z końcem lutego 2014 do grona autoryzowanych partnerów OPPO dołączył nowy salon zlokalizowany w Bydgoszczy – Artom Bis, znajdujący się przy ul. niadeckich 25. Firma cieszy się bardzo dobrą opinią, dlatego jesteśmy zadowoleni, że będą Państwo mogli nabyć w tym miejscu sprzęt marki OPPO. Firma dysponuje komfortowymi warunkami do odsłuchu sprzętu i przetestowania jego możliwości. W salonie będziecie Państwo mieli okazję posłuchać i obejrzeć w akcji modele: OPPO BDP-103EU oraz OPPO BDP-105D.
Pierwszy z nich to model podstawowy w ofercie, który został uhonorowany nagrodą EISA dla najlepszego odtwarzacza Blu-ray roku 2013/2014.
Z kolei BDP-105D to najnowszy model flagowy, który przeznaczony jest dla najbardziej wymagających użytkowników. Dysponuje znakomitą sekcją audio oraz procesorem obrazu Darbee. To obecnie najbardziej zaawansowany odtwarzacz Blu-ray dostępny w sprzedaży.

A tak o sobie mówi sama firma:

“Firma nasza istnieje od 1993 roku. Obecny wizerunek firmy to długa droga ciągłej transformacji, pozwalająca nam stale wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów. Zajmujemy się sprzedażą systemów audio-video,  sprzętu komputerowego, biurowego, urządzeń fiskalnych oraz systemów klimatyzacyjnych najbardziej renomowanych i sprawdzonych firm.  Jednak nasza praca to nie tylko sprzedaż. Staramy się zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę: od projektu i doradztwa, po sprzedaż i instalację zakupionego sprzętu. Zajmujemy się również serwisem wybranych urządzeń. Naszym celem jest zaoferować jak najwyższą jakość produktów i usług przy zachowaniu umiarkowanej ceny.”

 

Zdjęcia z wnętrza salonu:

 

 

Kontakt:

Artom Bis Spółka Jawna
85-011 Bydgoszcz
ul. niadeckich 25

Dział audio
tel: (52) 349 39 51
e-mail: artomaudio@artombis.pl

www: ArtomBis.pl

« powrót