OPPO na targach AUDIO SHOW 2014

OPPO na targach AUDIO SHOW 2014

OPPO na targach AUDIO SHOW 2014 150 150 OPPOdigital.pl

OPPO pojawi się na tegorocznych targach AudioShow! Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem z bliska, poznaniem funkcjonalności oraz odsłuchem nowych produktów OPPO, serdecznie zapraszamy do pokoju 425 w Hotelu Sobieski na Placu Artura Zawiszy w Warszawie w dniach 8-9 Listopada 2014.

Firma OPPO Digital zasłynęła z wybitnych uniwersalnych odtwarzaczy Blu-ray, a kolejne generacje tych urządzeń były coraz doskonalsze i zdobywały coraz większą ilość nagród oraz wyróżnień. Najnowsze modele OPPO BDP-103D, BDP-105D z wbudowaną technologią Darbee uchodzą za jedne z najlepszych odtwarzaczy Blu-ray na rynku.

W tym roku OPPO Digital sprawiło sporą niespodziankę miłośnikom sprzętu słuchawkowego najwyższej klasy, wprowadzając do oferty słuchawki planarne i wzmacniacz słuchawkowy. Pierwsze słuchawki OPPO – model PM-1 – już zdążyły się dorobić prestiżowej nagrody EISA dla najlepszych słuchawek Hi-Fi 2014-2015.

Na tegorocznej wystawie Audio Show zostaną zaprezentowane nowe słuchawki planarne OPPO PM-1 i OPPO PM-2 w towarzystwie doskonałego wzmacniacza słuchawkowego OPPO HA-1. Jako źródło muzyki posłużą niezawodne odtwarzacze Blu-ray OPPO BDP-103D oraz BDP-105D z najnowszym, w pełni spolszczonym oprogramowaniem na pokładzie.