HA-1 najlepszym urządzeniem 2015 roku według Hi-Fi +

HA-1 najlepszym urządzeniem 2015 roku według Hi-Fi +

HA-1 najlepszym urządzeniem 2015 roku według Hi-Fi + 150 150 OPPOdigital.pl

Redakcja magazynu Hi-Fi + uznała OPPO HA-1 za najlepszy sprzęt 2015 roku w kategorii DAC / wzmacniacz słuchawkowy / przedwzmacniacz.

Wykorzystując technologie z wielokrotnie nagradzanego odtwarzacza Bluray BDP-105D, OPPO HA-1 jawi się jako wszechstronny i doskonały stacjonarny DAC / wzmacniacz słuchawkowy / przedwzmacniacz oferujący niebywałą jakość w stosunku do ceny.

Sekcja DAC w HA-1 zbudowana jest w oparciu o układ ESS 9018 Sabre32 Reference DAC obsługujący sygnały PCM o rozdzielczości maksymalnej 32-bit/384kHz oraz sygnały DSD 64/128/256.

Sekcja przedwzmacniacza w HA-1 zawiera wejścia cyfrowe: AES/EBU, koaksjalne, optyczne oraz USB, wsparcie technologii Bluetooth AptX, wejścia analogowe: RCA i XLR oraz wyjścia analogowe: RCA i XLR.

Ponadto HA-1 posiada potężną, opartą o elementy dyskretne i pracującą w klasie A sekcję wzmacniacza słuchawkowego, która jest w stanie dostarczyć 2 waty mocy przy obciążeniu 32 ohm.

Dodatkowo urządzenie posiada elegancką obudowę oraz atrakcyjny graficzny interfejs użytkownika. Brzmienie urządzenia jest idealnym połączeniem detaliczności, rozdzielczość i muzykalności.

Gorąco polecamy OPPO HA-1, zwłaszcza tym, którzy poszukują najlepszego urządzenia w przystępnej cenie.