Oppo HA-2SE – idealny DAC dla iPhone 7

Oppo HA-2SE – idealny DAC dla iPhone 7

Oppo HA-2SE – idealny DAC dla iPhone 7 150 150 OPPOdigital.pl

OPPO HA-2SE jest idealnym wzmacniaczem dla użytkowników iPhone’a 7 . Użycie przetwornika USB DAC jest jednym z najlepszych sposobów, aby uzyskać wysoką wydajność odtwarzania muzyki, a OPPO HA-2 jest uważany za jeden z najlepszych przenośnych wzmacniaczy słuchawkowych i DAC na rynku. Oczywiście, zawsze istnieje możliwość poprawy, więc OPPO wypuszcza zaktualizowanego następcę HA-2, model HA-2SE.

HA-2SE zachowuje większość cech które uczyniły model HA-2 doskonałym, w tym skórzane obszycie i polerowaną aluminiową obudowę. OPPO w HA-2SE użył najnowszego układ przetwornika cyfrowo-analogowego ESS Technology , wraz z ulepszonym wzmacniaczem aby pozwolić na jeszcze niższy poziom szumów i większy współczynnik sygnału do szumu w porównaniu do oryginalnego HA-2.

HA-2SE jest eleganckim, a jednocześnie zaawansowanym przenośnym wzmacniaczem słuchawkowym z wbudowanym akumulatorem. Został on zaprojektowany w celu zwiększenia jakości odtwarzania muzyki z telefonów komórkowych i przenośnych odtwarzaczy muzycznych. Z zewnątrz, HA-2SE nie wygląda jak typowe urządzenie elektroniczne tego typu. Jego skórzana obudowa z kontrastowymi szwami i zaokrąglonymi aluminiowymi krawędziami wygląda bardzo efektownie. Dzięki temu nie można go pomylić z żadnym innym produktem. Urządzenie oferuje doskonałe wykonanie wywołujące pozytywne nastawienie podczas używania produktu.

Połączenie wzmacniacza klasy AB i USB DAC obsługującego formaty 384 kHz PCM i DSD256 sprawia że HA-2SE oferuje najwyższą jakość konwersji cyfrowo-analogowej dla produktów Apple iPhone / iPod, szerokiej gamy urządzeń z systemem Android oraz komputerów PC i Mac. HA-2 może służyć do wygodnego ładowania urządzeń mobilnych OTG, a jego wewnętrzny akumulator może zostać skutecznie naładowany w 30 minut. HA-2SE charakteryzuje się doskonałą jakością jak i bardzo dobrym wzmocnienie zarówno przy małych słuchawkach dusznych jak i przy bardziej wymagających słuchawkach nausznych.

źródło: http://techntip.com/oppo-ha-2se-is-a-great-dacamp-for-iphone-7/