Zwycięzca konkursu na najlepsze hasło

Zwycięzca konkursu na najlepsze hasło

Zwycięzca konkursu na najlepsze hasło 150 150 OPPOdigital.pl

Mamy zwycięzcę konkursu na najlepsze hasło dla OPPO HA-2 Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i odwiedzenie naszego stoiska podczas wystawy Audio-Video-Show 2015. Otrzymaliśmy całą masę ciekawych i oryginalnych pomysłów.

Szanowni Państwo,

Niniejszym ogłaszamy – mamy zwycięzcę konkursu!

Na początku chcieliśmy podziękować wszystkim uczestnikom konkursu na najciekawsze hasło reklamujące OPPO HA-2. Otrzymaliśmy całą masę ciekawych i oryginalnych pomysłów. Ponieważ tak wiele z nich nam się podobało, nasze obrady były długie i burzliwe i trudno było nam wyłonić jednego zwycięzcę.

Laureatem konkursu na najlepsze hasło reklamowe został Pan Wojciech z Warszawy z hasłem:

 

„Twoja osobista sala koncertowa. Gdziekolwiek zechcesz.”

 

To hasło doskonale obrazuje 3 główne cechy urządzenia OPPO HA-2. Przywiązanie, ponieważ wystarczy kilka chwil z HA-2, a nie będziemy chcieli się z nim rozstać. Pozostanie on naszym wiernym towarzyszem. Mobilność, ponieważ urządzenie jest tak małe, że możemy je ze sobą wszędzie zabrać nie martwiąc się o miejsce, jakie musimy na nie wygospodarować. Magia dźwięku, przestrzenność, no i przede wszystkim emocje, które towarzyszą nam podczas koncertów, na które zwykle wyczekujemy z utęsknieniem odliczając dni i godziny.

Zwycięzcy gratulujemy nagrody!

Wszystkim zaś jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie.
OPPOdigital.pl