Nagroda EISA dla OPPO UDP-203

UDP-203 EISA

Nagroda EISA dla OPPO UDP-203

Nagroda EISA dla OPPO UDP-203 950 950 OPPOdigital.pl

Odtwarzacz OPPO UDP-203 zdobywa kolejne wyróżnienie – tym razem nagrodę EISA 2017-2018. EISA to europejska organizacja zrzeszająca 50 magazynów poświęconych tematyce sprzętu elektronicznego i multimediów z 20 krajów. W czerwcu każdego roku redaktorzy naczelni wszystkich członkowskich magazynów spotykają się, aby zdecydować, który z analizowanych w publikacjach produktów zasługuje na prestiżową nagrodę EISA. Gremium to uznało, iż najlepszym uniwersalnym odtwarzaczem UHD Blu-ray jest OPPO UDP-203!

“Oto następca słynnego BDP-103D. Musieliśmy trochę poczekać, ale było warto. ODP-203 poszerza uniwersalność o formaty Ultra HD Blu-ray i HDR, stając się liderem pod względem wszechstronności. Jakość obrazu (w tym z tytułów Dolby Vision) jest niezrównana, poddana kontroli użytkownika poprzez regulację głębokości bitowej, selekcję przestrzeni barw i konwersję z HDR do SDR. W zakresie audio, oprócz odtwarzania płyt SACD / DVD-Audio, UDP-203 został wzbogacony o ściąganie z sieci plików hi-res, 32-bitowy przetwornik AKM i wielokanałowe wyjście analogowe. Muzykę traktuje z szacunkiem i profesjonalizmem – dźwięk jest czysty i precyzyjny. Doskonała jakość konstrukcji i wygodne menu dodatkowo poprawiają humor. Bardzo udany debiut OPPO w temacie 4K.”

« powrót

Wykorzystanie w systemach kina domowego

OPPO UDP-203 odtwarza wszystkie najnowsze formaty dźwięku 3D – Dolby Atmos, DTS:X, Auro-3D jak i najnowsze formaty obrazu zapisane na nośnikach UHD Blu-ray 4k.