OPPO na AudioShow 2014 Premiery

OPPO na AudioShow 2014 Premiery

OPPO na AudioShow 2014 Premiery 150 150 OPPOdigital.pl

W dniach 8-9 listopada prezentowaliśmy w Warszawie nowe produkty podczas AudioShow 2014.

Na początku listopada podczas targów Audio-Video Audio Show w Warszawie OPPO prezentowało w hotelu Sobieskim bieżącą ofertę produktową. Główny nacisk położyliśmy na prezentację słuchawek planarnych OPPO PM-1 oraz OPPO PM-2 a także towarzyszącemu im wzmacniaczowi OPPO HA-1.

Goście mogli posłuchać muzyki sączącej się ze słuchawek planarnych na jednym z czterech stanowisk. Dwa stanowiska składały się z OPPO PM-1 współpracującego ze wzmacniaczem HA-1, gdzie źródłem było OPPO BDP-105D podłączone za pomocą przewodu XLR.

Dwa pozostałe stanowiska składały się ze słuchawek PM-2 podłączonych do wzmacniacza HA-1, który pełnił w tym systemie rolę przetwornika cyfrowego. ¬ródłem zaś były odtwarzacze OPPO BDP-103D które zostały podłączone cyfrowo ze wzmacniaczami i pełniły rolę transportu.

Oprócz pokoju demonstracyjnego OPPO, można było posłuchać i zobaczyć produkty OPPO w innych systemach, stworzonych przez wystawców niezależnych.

Odtwarzacz wieloformatowy OPPO BDP-105D był źródłem dźwięku i obrazu w Sali firmy 3Logic, która prezentowała projektor Sim2 SuperLumis z systemem nagłośnienia Meridian.

Ten sam model był źródłem dźwięku w Sali TR Studio demonstrującej swoje najnowsze konstrukcje Zeta Zero. To przykład, kiedy odtwarzacz wieloformatowy zostaje wykorzystywane w audiofilskich systemach audio.

Kolejnym przykładem wykorzystania OPPO BDP-105D w konfiguracji systemu audio był pokaz przygotowany przez Q21, gdzie OPPO było partnerem dla wzmacniaczy Hegel.

Modele niższe posłużyły za źródło w kilku konfiguracjach kinowych. OPPO 103D w pomieszczeniu HDTV.com.pl zostało wykorzystane do prezentacji systemu nagłośnienia kinowego Dolby Atmos.

Rzutniki.com wykorzystały BDP-103D jako źródło obrazu dla projektora Sony 4K.