OPPO PM-1 trafiły na “Ścianę Sław” portalu innerfidelity !

OPPO PM-1 trafiły na “Ścianę Sław” portalu innerfidelity !

OPPO PM-1 trafiły na “Ścianę Sław” portalu innerfidelity ! 150 150 OPPOdigital.pl

Tyll Hertsens, jeden z największych znawców i recenzentów słuchawek, opublikował na swoim popularnym portalu słuchawkowym www.innerfidelity.com jedną z najciekawszych i najbardziej szczegółowych recenzji słuchawek planarnych OPPO PM-1. Ta recenzja to istne kompendium wiedzy na temat nowych słuchawek. OPPO PM-1 wzbudziły zachwyt recenzenta i tym samym trafiły na prestiżową „cianę Sław” innerfidelity obejmującą najlepsze słuchawki.

Tak Tyll rozpoczął swoją recenzję:

„To dość śmiałe posunięcie, aby swoje pierwsze słuchawki wprowadzać w ekskluzywnej kategorii słuchawek kosztujących powyżej 4000 zł. Lepiej mieć jakiegoś asa w zanadrzu. W tym przypadku jest to Igor Levitsky, wieloletni niezależny projektant, który pracował z BG Radia oraz SLS audio nad przetwornikami planarnymi, a przez ostatnie 2 lata pracował nad słuchawkami OPPO PM-1. Miałem wielkie szczęście i przyjemność długiej, mailowej wymiany zdań z Igorem – jego entuzjazm związany ze sprzętem audio jest zaraźliwy, a jego zrozumienie zagadnień związanych z projektowaniem słuchawek było dla mnie bardzo przydatne. PM-1 to bardzo ciekawe słuchawki…”

Sporą część recenzji zajmują zapiski z korespondencji mailowej autora z projektantem słuchawek. Są to maile z dokładnymi opisami aspektów technicznych słuchawek, które Tyll otrzymał od Igora. To jak „wywiad na wyłączność”, który pozwala zajrzeć za kulisy konstrukcji oraz technologii zastosowanych w PM-1. Tyll umieścił w recenzji niepokazywane dotąd zdjęcia kompletnie rozłożonych słuchawek, co jest prawdopodobnie jedyną okazją, żeby przyjrzeć się dokładnie, jak PM-1 zbudowane są od środka.

Tyll dokładnie i ciekawie opisał każdy aspekt słuchawek – od dźwięku przez wykonanie, aż po komfort użytkowania. Dodatkowo, jako pierwszy recenzent wykonał i opublikował kompletne pomiary wszelkich mierzalnych parametrów słuchawek wraz z opisem rzetelnie tłumaczącym ich znaczenie dla słuchacza.

Oto jak Tyll podsumował nowe słuchawki OPPO:

“OPPO PM-1 to wspaniałe, luksusowe i uniwersalne słuchawki, idealne dla zamożnych audiofilów szukających wygładzonego, soczystego oraz nie nachalnego dźwięku. Mają uderzającą dynamikę, bez śladów szorstkości. PM-1 mają doskonałą skuteczność, są łatwe do napędzenia przez przenośne odtwarzacze oraz bez problemu ukażą zalety lepszego sprzętu towarzyszącego.”

Ostatecznie Tyll zdecydował, że OPPO PM-1 powinny mieć swoje zaszczytne miejsce na słuchawkowej „cianie Sław” innerfidelity.

« powrót