OPPO PM-3 w Trusted Reviews

OPPO PM-3 w Trusted Reviews

OPPO PM-3 w Trusted Reviews 150 150 OPPOdigital.pl

W serwisie internetowym Trusted Reviews pojawiła się recenzja przenośnych słuchawek planarnych OPPO PM-3. PM-3 dostały najwyższą ocenę 10/10 i nagrodę “wybór redakcji”. Recenzent Adrew Williams był zachwycony nowymi słuchawkami OPPO: „OPPO PM-3, to jedne z najlepszych słuchawek przenośnych jakie kiedykolwiek stworzono”

Czym są OPPO PM-3?

OPPO PM-3 wyglądają jak bardziej dojrzała wersja słuchawek Beats Studio, mimo to są bardzo nietypowymi słuchawkami. Dlaczego? Posiadają zupełnie inny – planarny typ przetwornika, taki sam typ przetworników spotykany jest zazwyczaj w znacznie droższych słuchawkach. Są to najbardziej przystępne cenowo słuchawki planarne jakich kiedykolwiek używaliśmy.
Jednak naszej uwagi nie przyciągnęła wyłącznie cena. PM-3 są również pierwszymi słuchawkami planarnymi przeznaczonymi do użytku przenośnego.

OPPO PM-3 – Konstrukcja i komfort użytkowania

OPPO PM-3 to zamknięte, wokółuszne słuchawki, to z pewnością jedyny rodzaj słuchawek, który może zapewnić jednocześnie dobrą przenośność i najwyższą wygodę użytkowania.

Przez kilka tygodni używaliśmy OPPO PM-3 jako słuchawek przenośnych i idealnie się w takim zastosowaniu sprawdzały. Wyglądają również nieco bardziej elegancko niż większość słuchawek przenośnych.

Komfort, to jedna z największych zalet OPPO PM-3. Pady są bardzo grube i mimo użycia syntetycznej skóry, są miękkie i nie wyglądają tanio, czy sztucznie. Sposób w jaki te słuchawki rozkładają swój ciężar i nacisk jest absolutnie doskonały. Siła nacisku nie jest zbyt duża, a pałąk nie jest dociśnięty do głowy.  W rezultacie słuchawki te można nosić przez cały dzień bez zmęczenia uszu. W przeciwieństwie do słuchawek nausznych, PM-3 nadają się również dla osób noszących okulary.

Dzięki połączeniu największych zalet znanych z słuchawek przenośnych i dużych słuchawek stacjonarnych, OPPO PM-3 to bardzo wszechstronne słuchawki. Dołączony zestaw akcesoriów potwierdza ich uniwersalność. Kabel słuchawkowy jest odłączalny, a w zestawie dołączono aż cztery przewody słuchawkowe.

Jakość dźwięku OPPO PM-3

Znajdując się w otoczeniu w większości designerskich słuchawek przenośnych, OPPO PM-3 brzmią niewiarygodnie naturalnie, sprawiając, że nawet słuchawki pokroju Sennheiser Momentum 2.0 wypadają przy nich jak kolejny produkt firmy Beats.

Dzięki świetnej prezentacji średnich tonów wokale brzmią bardzo naturalnie. Połączenie zachwycającej jednorodności i detaliczności, sprawia, że PM-3 grają bardzo przestrzennie, pomimo, że te cechy zazwyczaj nie sugerują takich rezultatów.

Poczucie skali dźwięku jest tutaj rezultatem doskonałej spójności oraz świetnego rysowania konturów. Ma to zapewne wiele wspólnego z bardzo niskim poziomem zniekształceń przetworników planarnych.

A co z basem? Jego głębia jest doskonała, a dzięki świetnej izolacji, nie ma potrzeby podbijania basu w przypadku słuchania PM-3 w hałaśliwym otoczeniu. Niskie tony brzmią naturalnie i z równowagą.

Werdykt

OPPO PM-3, to jedne z najlepszych słuchawek przenośnych jakie kiedykolwiek stworzono, zapewniają komfort, jakość dźwięku oraz izolację, których większość producentów słuchawek powinno mocno zazdrościć.