7 razy “TAK” dla OPPO, czyli podsumowanie roku 2013 wg. magazynów branży AV

7 razy “TAK” dla OPPO, czyli podsumowanie roku 2013 wg. magazynów branży AV

7 razy “TAK” dla OPPO, czyli podsumowanie roku 2013 wg. magazynów branży AV 150 150 OPPOdigital.pl

Aż 6 redakcji jednych z najlepszych serwisów traktujących o tematyce audio-wideo wybrało w swoich plebiscytach podsumowujących miniony rok odtwarzacz OPPO BDP-105EU jako najlepszy w swojej klasie.

 

Przełom roku to czas podsumowań i plebiscytów w wielu branżach. Nie inaczej jest w przypadku odtwarzaczy Blu-ray, gdzie marka OPPO króluje nad konkurencją i nie ma sobie równych.  Model BDP-105EU zdobył aż siedem prestiżowych tytułów. Pięć nagród w kategorii „Produkt roku 2013” od serwisów Sound Stage Network, Home Theater Review, The Absolute Sound, PCMag oraz Enjoy The Music. Nagrodę „Wybór czytelników 2013” przyznały dwa serwisy: About.com oraz PCMag.

Redaktorzy w swoich wyborach kierowali się głównie jakością obrazu oraz dźwięku, gdzie BDP-105EU jest absolutnie bezkompromisowym wyborem. Wiele recenzji zwraca uwagę na fakt, że BDP-105EU może z powodzeniem zastąpić kilka innych urządzeń takich jak dodatkowy przedwzmacniacz, przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC ze złączem asynchronicznym USB) czy też odtwarzacz sieciowy.
Jak słusznie podsumował Ben Gottesman z magazynu PCMag.com, „jeśli chodzi o odtwarzacze Blu-ray jest OPPO Digital i jest cała reszta”. Serwis Enjoy The Music tak rozpoczyna swój opis: „Oto przysłowiowy szwajcarski scyzoryk jeśli chodzi o odtwarzacze”, natomiast redaktor Home Theater Review, Myron Ho zauważa, że w przypadku OPPO powiedzenie, że „jeśli coś jest do wszystkiego, to tak naprawdę jest do niczego” kompletnie się nie sprawdza.

Warto również nadmienić, że OPPO nie osiadło na laurach i idąc za ciosem, na początku lutego 2014 wprowadziło do swojej oferty model BDP-105D. Literka „D” w nazwie oznacza Darbee, czyli dedykowany procesor obrazu znacznie poprawiający głębie i szczegółowość obrazu.

Model OPPO BDP-105EU jest dostępny w cenie 6499 PLN, natomiast jego udoskonalona wersja – BDP-105D 6999 PLN. Obydwa produkty dostępne są w wielu punktach na terenie Polski. Lista dealerów dostępna jest na stronie https://oppodigital.pl/gdzie_kupic.html

« powrót