Test Darbee w OPPO BDP-103D procesor obrazu Blu-ray

Test Darbee w OPPO BDP-103D procesor obrazu Blu-ray

Test Darbee w OPPO BDP-103D procesor obrazu Blu-ray 150 150 OPPOdigital.pl

Test możliwości technologii Darbee w odtwarzaczu OPPO BDP-103D Zapraszamy do oglądania testu odtwarzacza OPPO BDP-103D przeprowadzonego przez serwis projection-homecinema.fr

Zapraszamy do zapoznania się z  testem odtwarzacza OPPO BDP-103D przeprowadzonym przez serwis projection-homecinema.fr. Zalecamy uruchomienie filmu w najwyższej dostępnej jakości 720p/1080p (wybór jakości filmu dokonujemy poprzez kliknięcie na ikonkę “koło zębate” opisane jako “Ustawienia”).

Działanie układu Darbee na przykładach, gdzie ukazane są różnice w obrazie przy włączonych i wyłączonych ustawieniach zaczyna się od 1 min. i 39s. filmu.  

Na pokazanych zdjęciach i fragmentach filmu widać wyraźnie wpływ technologii Darbee na szczegółowość oraz kontrast obrazu. Doskonałym przykładem działania Darbee w teście jest fragment ukazujący twarz Jamesa Bonda (2min. 47s. filmu). Z włączonym systemem Darbee, jej wygląd staje się bardziej naturalny zaś rysy twarzy zostają wyraźniej nakreślone. Przy wyłączonej technologii twarz sprawia wrażenie sztucznie wygładzonej, pozbawionej rys i wielu szczegółów.

 

« powrót