Procedura gwarancyjna "DOOR TO DOOR"

Krok 1

Kontakt z serwisem

 

Skontaktuj się z naszym serwisem telefonicznie bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego. Nasi Serwisanci ustalą z Tobą, czy urządzenie jest rzeczywiście uszkodzone i należy je odesłać do serwisu czy też wystarczy zmienić sposób jego konfiguracji lub w inny sposób uda się zdalnie rozwiązać problem.

SERWIS I REKLAMACJE
tel. 71 351 91 97
pn. - pt. 8:30-16:30


Przed skontaktowaniem się z naszym serwisem zanotuj wymienione poniżej informacje:
 • model urządzenia
 • numer seryjny urządzenia
 • wersję oprogramowania urządzenia (jeżeli dotyczy)
  Aby sprawdzić aktualną wersję oprogramowania Twojego odtwarzacza:
  Wciśnij przycisk Setup na pilocie lub wybierz Setup w Home Menu,
  następnie przejdź do Device Setup>Firmware Information.
 • datę zakupu urządzenia
 • nazwę sprzedawcy, od którego kupiłeś urządzenie

Krok 2

Wypełnienie
"Zgłoszenia do serwisu"

 

Jeżeli po konsultacji z serwisem okaże się, że urządzenie wymaga naprawy serwisowej, wypełnij elektroniczny formularz "Zgłoszenie do serwisu", dostępny z menu z prawej strony lub pod przyciskiem poniżej:

 

Krok 3

Odbiór uszkodzonego urządzenia

 

Po otrzymaniu "Zgłoszenia do serwisu" skontaktujemy się mailowo na adres podany w formularzu. Prześlemy etykietę listu przewozowego UPS oraz pokwitowanie. Dokumenty te należy wydrukować i w dniu nadania etykietę wraz z paczką przekazać kurierowi, a pokwitowanie po podpisaniu przez kuriera zachować jako dowód nadania.
W osobnym mailu zostanie przesłane Zlecenie UPS na odbiór paczki z potwierdzeniem daty i godzin odbioru.

PAMIĘTAJ!!

Zapakuj dokładnie urządzenie i dołącz do niego Kartę Gwarancyjną oraz dowód zakupu. Urządzenia muszą być odpowiednio zabezpieczone do wysyłki przez oryginalne pianki wewnątrz opakowania oraz zapakowane w oryginalne pudełko, serwis OPPO nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas transportu do i z serwisu w przypadku przysłania urządzenia w nie oryginalnym opakowaniu lub opakowanego niewłaściwie przez Zgłaszającego urządzenie do naprawy serwisowej (również w przypadku oryginalnego opakowania).RECENZJE / WIADOMOŚCI:


2017-08-18   |   OPPO UDP-205
Najnowsza generacja odtwarzaczy UltraHD Blu-ray marki OPPO, modele 203 i 205, nie posiada fabrycznie wbudowanych aplikacji służących do strumieniowania muzyki. Nie oznacza to jednak, że nie można ich słuchać.
2017-08-16   |   OPPO UDP-203
Odtwarzacz OPPO UDP-203 zdobywa kolejne wyróżnienie - tym razem nagrodę EISA 2017-2018. EISA to europejska organizacja zrzeszająca 50 magazynów poświęconych tematyce sprzętu elektronicznego i multimediów z 20 krajów. W czerwcu każdego roku redaktorzy naczelni wszystkich członkowskich magazynów spotykają się, aby zdecydować, który z analizowanych w publikacjach produktów zasługuje na prestiżową nagrodę EISA. Gremium to uznało, iż najlepszym uniwersalnym odtwarzaczem UHD Blu-ray jest OPPO UDP-203!
  © 2017 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl