Kontakt

Szanowni Klienci,

Ze względu na dużą ilość zapytań informujemy, że nie jesteśmy dystrybutorem ani punktem serwisowym telefonów OPPO.  Działalność OPPO w branży AV nie jest powiązana z działalnością OPPO w branży telefonii komórkowej i zajmują się tym osobne podmioty. Nie posiadamy wiedzy, jaki podmiot w Polsce jest odpowiedzialny za dystrybucję i serwis telefonów OPPO, także niestety nie potrafimy Państwu pomóc w tym temacie.

Pragniemy Państwa poinformować, że nie odpowiadamy na maile:

 1. dotyczące problemów technicznych ani serwisowych dla telefonów OPPO (ponieważ nie jesteśmy z tym związani)
 2. dotyczące pytań o zakup odtwarzaczy OPPO – niezależnie czy z 1-wszej, czy z 2-giej ręki. Nie mamy takiej możliwości, nie mamy takiej wiedzy i jedyna opcja na zakup odtwarzacza OPPO to obserwowanie rynku wtórnego.

WSZELKIE kwestie serwisowe z produktami OPPO proszę kierować :

https://support.oppo.com/pl/answer/?aid=eu1102

Wybierz formularz kontaktowy:

 • Jesteś zainteresowany produktem OPPO z naszej oferty? Chcesz zadać pytanie przed zakupem? Skorzystaj z formularza poniżej.

  Uwaga. Nie zajmujemy się serwisem i dystrybucją telefonów OPPO.

  [contact-form-7 id=”3545″]
 • Masz problem ze swoim urządzeniem OPPO? Skorzystaj z formularza poniżej.

  Uwaga. Nie zajmujemy się serwisem i dystrybucją telefonów OPPO.

  [contact-form-7 id=”3551″]
 • Uwaga. Nie zajmujemy się serwisem i dystrybucją telefonów OPPO.

  UWAGA!

  Zanim dokonasz ‘Zgłoszenia do serwisu’, skontaktuj się z naszym serwisem telefonicznie bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś). Nasi Serwisanci ustalą z Tobą, czy urządzenie jest rzeczywiście uszkodzone i należy je odesłać do serwisu czy też wystarczy zmienić sposób jego konfiguracji lub w inny sposób uda się zdalnie rozwiązać problem.

  [contact-form-7 id=”3554″]