Serwis

PRZYPOMINAMY – Prosimy nie wysyłać zgłoszeń dotyczących telefonów OPPO, słuchawek ani innych akcesoriów do telefonów. OPPODIGITAL nigdy nie produkowało ani nie zajmowało się dystrybucją telefonów firmy OPPO. Prosimy wypełniać formularz wyłącznie w przypadkach problemów z ODTWARZACZAMI BD/BLU-RAY OPPO.

W przypadku problemów ze słuchawkami, głośnikami, odtwarzaczami audio, telefonami – prosimy kontaktować się bezpośrednio z serwisem OPPO:

https://support.oppo.com/pl/answer/?aid=eu1102

Formularz zgłoszenia do serwisu

UWAGA!

Zanim dokonasz “Zgłoszenia do serwisu”, skontaktuj się za pośrednictwem formularza kontaktowego (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś). Nasi Serwisanci ustalą z Tobą, czy urządzenie jest rzeczywiście uszkodzone i należy je odesłać do serwisu czy też wystarczy zmienić sposób jego konfiguracji lub w inny sposób uda się zdalnie rozwiązać problem.

  Dane zgłaszającego

  Adres odbioru urządzenia

  Dane urządzenia

  Po otrzymaniu zlecenia serwis Cinematic skontaktuje się mailowo na adres podany w formularzu. Serwis prześle etykietę listu przewozowego DHL oraz potwierdzenie nadania. Dokumenty te należy wydrukować i w dniu nadania etykietę wraz z paczką przekazać kurierowi, a pokwitowanie po podpisaniu przez kuriera zachować jako dowód nadania.

  Urządzenie najlepiej wysłać w oryginalnym opakowaniu owiniętym streczem lub włożonym do większego opakowania.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest CINEMATIC Andrzej Gratkowski, ul. Dworska 2A 54-144 Wrocław.

  Zapoznałem się z Warunkami gwarancyjnymi. Potwierdzam informacje zawarte w niniejszym Formularzu naprawy serwisowej.