Oprogramowanie BDP-93EU/95EU

Oprogramowanie do OPPO BDP-93/BDP-95

W celu zachowania wysokiej funkcjonalności i stabilności urządzenia, należy raz na jakiś czas sprawdzić czy posiada się aktualną wersję oprogramowania. Na niniejszej stronie zawsze widnieje informacja o aktualnej i obowiązującej wersji.

Data publikacji: 19 października 2012

kategoria: najnowsza wersja oficjalna (bez możliwości odtwarzania plików ISO)
Main Version:
BDP9xEU-74-0908
Loader Version: CN0900
Sub Version: MCU93-09-0218 (BDP-93EU)
Sub Version: MCU95-08-0218 (BDP-95EU)

Niniejsza aktualizacja jest najnowszą wersją oprogramowania dla odtwarzaczy OPPO BDP-93EU oraz OPPO BDP-95EU.

W stosunku do poprzedniej oficjalnej wersji oprogramowania BDP9xEU-66-0413, najważniejsze zmiany dotyczą:

1. Rozwiązano problem, który powodował niewyświetlanie się napisów na ekranie dla niektórych płyt Blu-ray. Użytkownicy zgłaszali, że po załadowaniu płyty i wybraniu języka napisów w Top Menu, napisy nie pokazywały się automatycznie gdy rozpoczynało się odtwarzanie. Użytkownik musiał przełączyć opcję napisów z on na off i odwrotnie lub zmienić język napisów aby napisy wyświetlały się poprawnie. Ten problem został rozwiązany.

2. Rozwiązano okazjonalne zaniki sygnału analogowego audio podczas odtwarzania niektórych materiałów w standarcie DTS-HD, po aktualizowaniu oprogramowania odtwarzacza BDP-95EU do wersji BDP9xEU-71-0723. Ten problem został rozwiązany.

3. Materiały VEVO są teraz wspierane w aplikacji YouTube Leanback.

4. Rozwiązano problem z ładowaniem filmu „American Gangster” (BD, 2009). Użytkownicy zgłaszali, że początkowe menu, które pozwalało wybierać między wersją kinową badź rozszerzoną filmu, przestało się wyświetlać po zainstalowaniu oprogramowania w wersji BDP9x-71-0723. Ten problem został rozwiązany.

Do aktualizacji wykorzystaj złącze USB. Oprogramowanie do pobrania – POBIERZ.

 • Data publikacji: 23 grudnia 2011
  kategoria: wersja oficjalna (z możliwością odtwarzania plików ISO)

  Main Version: BDP9xEU-61-1219
  Loader Version: CN0900
  Sub Version: MCU93-09-0218 (BDP-93EU)
  Sub Version: MCU95-08-0218 (BDP-95EU)

  Niniejsza aktualizacja jest najnowszą oficjalną wersją oprogramowania dla odtwarzaczy OPPO BDP-93EU oraz OPPO BDP-95EU.

  W stosunku do poprzedniej oficjalnej wersji oprogramowania  BDP9xEU-57-0917, najważniejsze zmiany dotyczą:

  1.  Dodano funkcję „Chapter Repeat” dla niektórych autoryzowanych filmów  Blu-ray z funkcją BD-Java. W celu wyboru pożądanego trybu powtarzania, podczas odtwarzania filmu, należy nacisnąć przycisk REPEAT na pilocie. BD-Java jest technologią ciągle rozwijającą się, z uwagi na to opcja „Chapter Repeat” może nie działać dla wszystkich obecnych jak i przyszłych wydań płyt z  BD-Java.

  2. Rozwiązano problem wczytywania  materiału wideo, obserwowany w przypadku seriali telewizyjnych: „Fringe” (sezon 3, 2011), „Chuck” (sezon 4, 2011), „Dexter” (sezon 5, 2011) wydanych na płytach BD. Zdarzało się, że po włożeniu jednej z wymienionych płyt do odtwarzacza, OPPO zatrzymywał odtwarzanie płyty lub wysuwał tackę z płytą.  Błąd udało się skutecznie wyeliminować.

  3. Rozwiązano problem z funkcja „Fast Forward (FWD)” przy odtwarzaniu niektórych plików muzycznych w formacie Flac. Problem był zauważalny w momencie gdy użytkownik odsłuchując dany utwór chciał go przewinąć, przyciskając „FWD” na pilocie, w przypadku niektórych utworów OPPO automatycznie przeskakiwało na następną ścieżkę. Problem został całkowicie wyeliminowany.

  4.   Wprowadzono nowe ustawienia dla BD-Live, wymagane do ładowania filmów Blu-ray. Niektóre wydania wymagały aby opcje „BD Live” ustawić na „ON” w konfiguracji sieci, nawet jeśli OPPO nie miało dostępu do internetu. Problem został rozwiązany.

  5.   Rozwiązano problem zaniku kanałów FL oraz FR podczas odtwarzania plików Wav 7.1. Klienci poinformowali nas, że zdarzały się sytuacje, w których wymienione wyżej kanały zostawały całkowicie wyciszane. Problem udało się całkowicie wyeliminować.

  6.   Dodano możliwość bezpośredniego odtwarzania plików ze struktury  BDAV, zawierającej w sobie pliki AVCHD nagrywane przez kamery HD.

  7. Poprawa ogólnej kompatybilności dla zbliżających się nowych wydań Blu-Ray jak i próbek podesłanych przez użytkowników odtwarzaczy OPPO.

  Wszystkie funkcjonalności z poprzednich wersji oprogramowania także występują w tej wersji.
  Do aktualizacji wykorzystaj złącze USB. Oprogramowanie do pobrania – POBIERZ.