Netflix w OPPO

Netflix w OPPO 150 150 OPPOdigital.pl

Netflix w odtwarzaczach OPPO Od 6 stycznia wszyscy użytkownicy odtwarzaczy wieloformatowych OPPO z serii 103x i 105x mogą skorzystać z dostępu do największego na świecie serwisu strumieniowego typu VOD udostępniającego filmy i seriale w wysokiej rozdzielczości. Dotychczas usługa ta była dostępna w wybranych krajach europejskich, wraz z początkiem stycznia zawitała do Polski.

Netflix w OPPO

logo netflix oppo

Za pośrednictwem odtwarzaczy OPPO użytkownicy mogą bezpośrednio po naciśnięciu przycisku oznaczonego na pilocie jako „Netflix” przejść do wyboru filmów i seriali.

Co potrzebujemy do oglądania filmów i seriali za pośrednictwem Netflix w odtwarzaczach OPPO?

  • wykupić abonament w cenie około 43 złotych (10 EUR)

Taki jest koszt abonamentu umożliwiającego oglądanie materiałów video w wersji HD. Przy czym pierwszy miesiąc jest bezpłatny. Należy zarejestrować się na serwisie Netflix poprzez stronę www, wybrać abonament „standard”, a następnie podać numer karty kredytowej bądź dokonać aktywacji poprzez usługę paypal. Co ważne – chociaż podajemy numer kerty kredytowej, za pierwszy miesiąc nie zostanie pobrana opłata. Za kolejny miesiąc system automatycznie pobierze nam opłatę z konta, o ile w okresie miesiąca nie zrezygnujemy z usługi. Zrezygnować z usługi Netflix możemy poprzez zalogowanie się przez stronę www dostawcy do panelu administracyjnego w dowolnym momencie.

  • posiadać łącze internetowe o przepustowości min. 5Mb/s.

Po uruchomieniu wybranego filmu/serialu, Netflix uruchomi materiał video w najniższej rozdzielczości. Po weryfikacji posiadanego przez nas łącza internetowego, automatycznie przeskoczy do najwyższej możliwej rozdzielczości w ramach abonamentu oraz posiadanego łącza.

Jakie filmy są dostępne w polskiej wersji językowej?
Netflix działa w Polsce od początku stycznia, stąd też musimy sobie zdawać sprawę, że nasza lokalizacja nie jest jeszcze dopracowana. Stosunkowo niewiele filmów i seriali posiada polską ścieżkę dźwiękową i napisy. O ile polskie ścieżki dźwiękowe są odtwarzane poprzez odtwarzacze OPPO, o tyle nie są jeszcze dostępne polskie napisy (stan na 12.01.2016). OPPO jest tego świadome i wkrótce ta sytuacje ulegnie zmianie. Będzie dostępna większa ilość materiałów z polskimi napisami, które będą dostępne dla użytkownika.

Poniżej lista materiałów w polskiej wersji językowej, aktualna oczywiście na dzień 12.01.2015.

lista filmow Netflix po polsku

« powrót