OPPO PM-3, idealne słuchawki dla użytkowników sprzetu Apple.

OPPO PM-3, idealne słuchawki dla użytkowników sprzetu Apple.

OPPO PM-3, idealne słuchawki dla użytkowników sprzetu Apple. 150 150 OPPOdigital.pl

W ręce redakcji “Mój Mac Magazyn” wpadły przenośne słuchawki planarne OPPO PM-3. Autor recenzji, Kuba Baran po kontakcie z PM-3 stał się zagorzałym fanem słuchawek OPPO !

W ramach wstępu

Z produktem firmy OPPO, mimo że wielokrotnie ta nazwa pojawiała się w moim otoczeniu, miałem przyjemność obcować po raz pierwszy. W moje ręce trafił najniższy model słuchawek nausznych tego producenta, a mianowicie OPPO PM—3.

 

 

Trochę o wyglądzie

Słuchawki te pod względem wizualnym idealnie wpisują się w mój gust.

Minimalistyczny design, który bez zbędnego przepychu jasno daje do zrozumienia, że mamy do czynienia z wyrafinowanym produktem.

Jak to brzmi?

Czas przejść do najważniejszej kwestii, a mianowicie jak grają słuchawki
OPPO PM—3.

Jeżeli mam wskazywać na charakter brzmienia, to zdecydowanie jest ono ciepłe i przejrzyste. wietna dynamika, która bez wątpienia jest wynikiem zastosowania technologii planarnej, pozwala w trakcie odsłuchu odnosić wrażenie obcowania z solidnym zestawem głośnikowym ustawionym w odpowiednio przygotowanym akustycznie pomieszczeniu.

Zdecydowanie najmocniejszym punktem w kwestii brzmienia tych słuchawek jest średnica. Pięknie prowadzona i urzekająca swoją dynamiką potrafi przykuć uwagę i przynosi masę przyjemności w trakcie odsłuchu.

To wszystko w połączeniu ze świetnie kontrolowanym basem, który swoją żywiołowością napędza muzyczne przedstawienie i w żaden sposób nie dominuje pozostałych pasm.

Warto również zwrócić uwagę na scenę. W trakcie odsłuchu PM—3 budują przyjemną przestrzeń wokół głowy, w której bez problemu da się odnaleźć lokalizację poszczególnych instrumentów.

Podsumowując

OPPO PM—3 to doskonały produkt. Wizualnie stanowią świetną formę, która nie jest w stanie się znudzić i jednocześnie ma w sobie ten smaczek, który będzie budził zachwyt osób, które lubią dobrze zaprojektowany sprzęt audio. Jeżeli chodzi o specyfikę dźwięku, to zdecydowanie jest to sprzęt dla osób, które stawiają na naturalne i ciepłe brzmienie.